TIENIACA TECHNIKA

INTERIÉROVÉ  HORIZONTÁLNE  ŽALÚZIE

O FIRME

SERVIS ZDVÍHACÍCH
ZARIADENÍ

TIENIACA
TECHNIKA

NOVINKY

KONTAKTY

diaľkové ovládanie aj k takýmto žeriavom

Oprava zdvíhacích zariadení
Montáž tieniacej techniky

žeriavy, kladkostroje, výťahy    zakladače, posuvné brány

elektroinštalačné práce

odborné skúšky elektrických
   a zdvíhacích zariadení

pozáručné opravy

Horizontálne interiérové žalúzie sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderného interiéru. V súčasnosti sú jedným z najčastejšie používaných spôsobov vnútorného tienenia pre svoju variabilitu konštrukčného prevedenia a širokú paletu farieb. Nastavením sklonu lamiel je možné regulovať priepustnosť svetla, ako aj tepelný prestup. Vynikajú predovšetkým svojim designom a dlhoročnou spoľahlivosťou. Pri výbere žalúzii kladieme dôraz predovšetkým na splynutie žalúzie s oknom a precízne prepracovanie všetkých detailov tak, aby žalúzia a okno tvorili jednoliaty celok. výhodou je jednoduchá manipulácia, variabilita ovládanie, rýchla montáž jednoduchá a minimálna údržba.

VERTIKÁLNE  ŽALÚZIE

Vertikálne látkové žalúzie sa v súčasnosti vo veľkej miere využívajú na prekrytie okenných plôch, kde nahrádzajú klasické závesy a záclony hlavne v interiérových verejných priestoroch, administratívnych priestoroch podnikateľských objektov, ale  v neposlednej miere aj súkromných budov. Vzhľadom na rôznorodosť a variabilitu materiálov a farieb, možnosť natáčania 180 stupňov a variabilitu ovládanie spĺňajú tie najnáročnejšie kritéria aj ako vizuálny predeľovací prvok. Vertikálnymi žalúziami sa dajú zatieniť šikmé plochy aj oblúkové otvory.

LÁTKOVÉ ROLETKY

Stále väčšej obľube sa tešia látkové roletky, ktoré tvoria atraktívny a praktický textilný doplnok Vášho originálneho interiéru. Ponuka roletiek, v súčasnosti výrazne prispôsobená požiadavkám zákazníkov, sa vyznačuje rôznorodosťou ovládania, rozmanitosťou látok a farieb, možnosťou výberu miery zatemnenia ako aj rozmerovou stálosťou látok, čo zabezpečuje hlavne správne navíjanie roletky a zaručuje dokonalý tvar. S veľkou obľubou sa používajú hlavne pri zatemnení strešných okien

Copyright © 2014 elkom.sk . Všetky práva vyhradené.

Interiérové doplnky

Interiérové žalúzie

Bambusové a drevené žalúzie

Vertikálne žalúzie

Látkové roletky

Látkové roletky pre strešné okná